Знайомство й заміж за англійця: типові риси характеру англійських чоловіків

- Dating tips author

На відміну від іспанських темпераментних мачо, англійські чоловіки – зразок стриманості й обов’язковості. Ревнощі, недовіру, стеження за своєю дружиною вони вважають нижче своєї гідності. Найголовніше для чоловіка-англійця – взаємна довіра, заснована на взаємоповазі партнерів.

Ця повага проявляється вже на стадії знайомства з нареченим з Великобританії, часто переростаючи в більш сильне почуття. Тому якщо Ви хочете вийти заміж до Англії, особливо якщо це шлюб із взаємним коханням, Ви отримуєте одночасно й чоловіка, і гарного уважного друга.

Зрозуміло, при такому відношенні до дружини англійські наречені вправі розраховувати на аналогічне відношення до себе. Вони не потерплять недовіри й підозрілості, у той час як розпити про працю, друзів, самопочуття та інші прояви турботи й дружнього ставлення будуть сприйняті з радістю.
Зважившись на шлюб з англійцем, варто мати на увазі, що вони з повагою ставляться до кулінарних традицій своєї країни. При цьому вони не дуже люблять готовити і довіряють цей процес своїй дружині.

    […] Великобританії протягом шести років. Якщо Ви вийшли заміж за англійця, то цей термін скорочується до трьох років. При цьому […]

    […] Dating advicer За англійськими законами, для того щоб вийти заміж за англійця, Ви повинні отримати так звану візу нареченої. Вкрай […]

Каталог мужчин

Советы Истории

Recent Комментарии