Заміж за англійця й громадянство дітей

- Dating tips author

Відповідно до англійських законів, дитина має право на британське громадянство, якщо хоча б один з його батьків є громадянином Англії (корінним або знову натуралізованим). Цей закон поширюється як на дітей, що народилися в законному шлюбі, так і на незаконнонароджених. Але! Якщо дитина незаконнонароджена, тоді вона автоматично отримує громадянство матері, оскільки батьки в таких випадках передавати громадянство не мають права.

Якщо на той час, як Ви укладете шлюб з англійцем, у Вас вже буде дитина від першого шлюбу, вона буде мати право на англійське громадянство в декількох випадках.
По-перше, після того як Ви отримаєте ПМЖ або право на натуралізацію, дитина також може отримати англійське громадянство за умови, що йому не виповнилося 18 років.

По-друге, він може отримати британське громадянство на загальних умовах, тобто якщо протягом десяти років поспіль буде проживати на території Англії, проводячи поза країною не більше 90 днів.
По-третє, ситуація значно спроститься, якщо Ваш британський чоловік оформить на Вашу дитину всиновлення (імовірність цього можна обговорити вже на стадії знайомства зі своїм нареченим з Англії). У цьому випадку дитина автоматично буде вважатися громадянином Великобританії.

Каталог мужчин

Советы Истории

Recent Комментарии